Koncert kolęd

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły realizowali projekt edukacyjny: „Z kolędą przez świat”. W ramach projektu poznawali między innymi historię powstania niektórych kolęd oraz same kolędy. Podsumowaniem projektu był Koncert Kolęd, który odbył się 13. 12. 2018 r.. Podczas kiermaszu bożonarodzeniowego, na przygotowanej specjalnie „scenie”, swe umiejętności prezentowali: Lena Zięba, Tola Ziobrowska, Oliwia Szymańska, Hanna Bieszczad, Julia Kulesza oraz Natalia Biały, Klaudia Juźko, Julia Kołodziej i Wiktoria Wciseł. O stronę techniczną zadbali: Krzysztof Bieszczad i Krzysztof Baron. Pomocą wszelaką służył nam Daniel Grin. Koncert umilił nam wszystkim czas. Sprawił, że poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt.