W ten piątek mamy dwa ważne powody, żeby zaszaleć z ubiorem. Po pierwsze świętujemy Pierwszy Dzień Wiosny, więc wyciągajcie z szaf najbardziej kolorowe ciuchy i dodatki. Wyganiamy zimę na dobre!
Po drugie, tego dnia wspieramy osoby z zespołem Downa, dlatego zakładamy dwie różne skarpetki „nie do pary”. O co w tym chodzi? Zespół Downa to nie choroba, tylko dodatkowy chromosom w genach. Przez to niektórzy rozwijają się nieco wolniej, ale czują i kochają dokładnie tak samo jak my. Te różne skarpetki to taki nasz znak, że każdy jest inny, ale tak samo ważny i fajny.
Widzimy się w piątek w pełnych barwach. Pokażmy, że nasza szkoła ma moc i wielkie serca! ❤️
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |



