Biblioteka

Nasza biblioteka zajmuje 3 pomieszczenia na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Grunwaldzkiej 40.

Wypozyczalnia - Uczniowie maja dostęp do zbiorów; samodzielnie mogą wybierać książki , oczywiscie pod okiem nauczyciela bibliotekarza.  Zasoby biblioteki to w głównej mierze lektury, literatura dla dzieci i młodzieży oraz literatura pedagogiczna i popularnonaukowa.

Czytelnia - W pomieszczeniu tym znajdują się  dwa stanowiska komputerowe oraz 6 miejsc, gdzie uczniowie mogą odrabiać lekcje, korzystając z księgozbioru podręcznego.

W bibliotece pracują panie:

Edyta Linek
Grażyna Majcher


GŁOSOWANIE!

Możemy już głosować. Głos można oddać codziennie, więc każdy ma 21 głosów.

Po kliknięciu na plakat przejdą Państwo do strony głosowania.

Konkurs Empiku

Nasza szkoła bierze udział w konkursie zorganizowanym przez Empik „Tysiąc powodów by czytać”. Piękny plakat zachęcający do czytania wykonała uczennica klasy 5b Magdalena Kula.10 szkół z Polski, które zbiorą najwięcej głosów internautów, otrzyma po 1000 książek do szkolnej biblioteki. Od jutra (1 X) do 21 X 2018 codziennie możemy oddać głos na plakat Madzi. 

Link do głosowania pojawi się jutro po południu na stronie szkoły i na naszym Facebooku. Bardzo proszę go przekazywać, udostępniać i oczywiście głosować. Każdy głos się liczy!

 

Biblioteka Publiczna

Miejska Biblioteka Publiczna  zaprasza na wrześniowe wydarzenia:

 

Nowości

Pogoda jest coraz piękniejsza. Dużo czasu spędzacie na podwórku. Nie zapomnijcie jednak o książkach – na łonie natury tez się świetnie czyta.W naszej bibliotece znajdziecie kilka nowych książek.

 

Loading...

Copyright © 2018 Psp 1. All rights reserved.