Dziennik elektroniczny

Od 1 września 2017 roku w naszej szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny - UONET+. Za pomocą systemu każdy Rodzic może korespondować z dowolnym Nauczycielem, sprawdzać, czy dziecko uczestniczy w zajęciach oraz jakie otrzymuje oceny.  Wystarczy zalogować się na swoje konto klikając na poniższy link:

LOGOWANIE DO DZIENNIKA

Ze względu na bezpieczeństwo proszę pamiętać o niezapisywaniu haseł w przeglądarkach internetowych, aby uniemożliwić dostęp do Państwa konta osobom trzecim.

Instrukcja zakładania konta

.1 W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego: https://uonetplus.vulcan.net.pl/kedzierzynkozle/ , lub kliknij na odnośnik powyżej. Wyświetli się powitalna strona systemu.
2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło.
6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.

Instrukcję zakładania konta można obejrzeć na filmie.

Jeżeli zapomną Państwo hasła, można łatwo je odzyskać.

Dziennik jest dostępny również na urządzeniach mobilnych.

Copyright © 2024 Psp 1. All rights reserved.