aktualności

Mini Piłka Nożna dziewcząt

2 kwietnia 2019 r uczennice  w składzie Wiktoria Wciseł, Natalia Biały, Julia Kołodziej, Klaudia Juźko, Emilia Czajkowska, Martyna Łoboda, Wiktoria Hycnar i Magdalena Kula reprezentowały naszą  szkołę w miejskich zawodach w mini piłce nożnej i zdobyły II miejsce.

 

Wycieczka do Sądu Rejonowego

Uczniowie klas VIII, na zaproszenie kuratorów sądowych, pojechali do Sądu Rejonowego w Kędzierzynie – Koźlu. Sędzia Danuta Harz przygotowała scenariusz rozprawy, w której w role pracowników sądu i oskarżonego wcielili się Wiktoria, Michalina, Julka i Dawid. Młodzi ludzie z zainteresowaniem słuchali o o tym, jak zachować się w sądzie, ile lat trzeba się uczyć, by zostać sędzią oraz co robić, by nie zasiąść na sali rozpraw w roli oskarżonego.

 

TARGI EDUKACJI

W marcu uczniowie klas VIII uczestniczyli w Targach Edukacji, zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe.

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 

W tym roku szkolnym nasz uczeń Alexander Mrozek otrzymał tytuł finalisty za udział w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego.

Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

 

Nowy numer konta

Przypominamy, że od dnia 1 stycznia 2019 r. posiadamy nowy rachunek bankowy. Odpłatność za obiady prosimy wpłacać na n/w  numer:
     90 1020 3668 0000 5902 0501 0287

Płatności należy uregulować do dnia 20 bieżącego miesiąca, prosimy o wpłacanie dokładnie takiej kwoty, jaka jest wypisana na rachunku, które dzieci otrzymują co miesiąc.

Jeżeli będą Państwo dokonywać wpłat na stare konto, pieniądze przepadną i będą państwo musieli zapłacić ponownie.

 

Rekrutacja do klasy I

Od dnia 25 marca 2019 roku od  godziny 900  do dnia 15 kwietnia 2018 do godziny 1500 roku trwa elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Do 15 kwietnia należy również złożyć w sekretariacie szkoły pisemny wniosek wraz z dokumentami.

LINK DO REKRUTACJI

Pouczająca lekcja przyrody

 

Klasa 6a bada na przyrodzie rozpuszczalność substancji i właściwości mieszanin. Nauczyciel przyrody rozwija pasje i ciekawość uczniów poprzez pracę różnymi metodami i doświadczeniami.

Szkolna Liga Piłki Nożnej

Po raz kolejny w naszej szkole zorganizowaliśmy Szkolną Ligę Piłki Nożnej. Uczniowie nie nudzą się podczas dużej przerwy. Rozgrywają zaplanowane mecze, kibicują i sędziują  pod czujnym okiem nauczyciela wf Małgorzaty Zielińskiej. Do tej edycji zgłosiło się 6 drużyn z klas 2-7. Uczestnikom życzymy sukcesów.

Dni otwarte 27 marca 2019 r.

 

Dnia 27 marca 2019 r.
w godzinach 17:00 – 19:00
odbędą się w naszej szkole Dni Otwarte.

 

Program:
-przedstawienie “Królowa Śniegu”
-zajęcia świetlicowe
-zajęcia sportowe
-zajęcia plastyczne
-zwiedzanie szkoły
-rekrutacja komputerowa

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Tło wektory designed by Freepik

Loading...

Copyright © 2019 Psp 1. All rights reserved.
Wielkość czcionki
Wysoki kontrast