aktualności

Najlepsi czytelnicy stycznia

W styczniu najwięcej książek przeczytała klasa V a. Gratulujemy!

 

Ranking indywidualny

 

 1. Martyna Łoboda kl. 5a
 2. Filip Maćków kl. 2a
  Lena Kosmal kl. 1a
 3. Magdalena Kula kl. 5b
  Nadia Pierz kl. 5a

 

 

Bezpieczne ferie

Dnia 24 stycznia 2019 roku z inicjatywy ucznia naszej szkoły Marcela Litwina odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starej Kuźni.                                                                                Serdecznie Dziękujemy Panu Łukaszowi, Panu Krystianowi oraz Marcelowi za przybliżenie nam tematyki bezpieczeństwa podczas ferii oraz pokazanie praktycznych wskazówek jak zachować się w sytuacjach zagrożenia.       

Życzymy wszystkim uczniom niezapomnianych chwil oraz bezpiecznego powrotu do szkoły.

Samorząd Uczniowski.    

Dział przyrodniczy

Bardzo miło zawiadomić Was, że na półki powróciły książki o zwierzętach. Właśnie ukończyłam porządkowanie i wprowadzanie do systemu MOL działu Prz.

Jednocześnie zawiadamiam Was, że w drugim półroczu będzie utrudniony dostęp do działu książek przygodowych, będę opracowywać woluminy z tego właśnie działu. W związku z tym ta część księgozbioru jest wyłączona z wypożyczania, będziecie uzyskiwać do niej dostęp stopniowo, w miarę postępu prac.

Szalony piątek

Samorząd Uczniowski informuje, że kolejny szalony piątek, który odbędzie się 25 stycznia  ogłaszamy dniem sekretarki i asystenta/asystentki. Zachęcamy uczniów do ubrania eleganckiej koszuli z kołnierzykiem, marynarki, eleganckich spodni lub spódnicy. Biżuteria oraz krawat mile widziane. Nie zapomnijmy o jednym z ważniejszych atrybutów tych zawodów jakim jest zszywacz.

Niech nie zabraknie życzeń i dobrego słowa dla naszych Pań.

Podaruj książkę szkolnej bibliotece

W imieniu wszystkich czytelników chciałabym serdecznie podziękować dzieciom, które podarowały bibliotece swoje książki. Są już wpisane i możecie je wypożyczać. Jednocześnie przypominam. Jeżeli macie w domu książki, które są już Wam niepotrzebne, spytajcie rodziców, czy możecie przynieść je do szkoły i podarować bibliotece. Na pewno inne dzieci chętnie je przeczytają.

EKOFerie w Bibliotece Miejskiej

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia w czasie ferii zimowych. Proszę kliknąć w obrazek, żeby powiększyć.

Najlepsi czytelnicy grudnia

W grudniu najwięcej książek przeczytała klasa 4 b. Gratulujemy!

 

Ranking indywidualny

 

 1. Magdalena Kula kl 5b
 2. Igor Murawski kl. 1b
 3. Aleksandra Rybotycka kl 1b
  Angelika Giża kl 4b
  Martyna Łoboda kl. 5a
  Tomasz Kałuża kl. 4b

 

 

Nowy numer konta

informujemy, że od dnia 1 stycznia 2019 r. posiadamy nowy rachunek bankowy. Odpłatność za obiady prosimy wpłacać na n/w  numer:
     90 1020 3668 0000 5902 0501 0287

Loading...

Copyright © 2019 Psp 1. All rights reserved.
Wielkość czcionki
Wysoki kontrast