aktualności

REWELACYJNE WYNIKI Z EGZAMINU ÓSMOKLASITY

Rewelacyjne wyniki z egzaminu Ósmoklasisty!!! Trzeci raz uczniowie podchodzili do egzaminu i trzeci raz uczniowie Jedynki osiągnęli wyniki powyżej gminy, powiatu, województwa i kraju👍. Jednak w tym roku przewaga procentowa jest znacząca 🏆 pomimo trudnego nauczania zdalnego w siódmej i ósmej klasie. Gratulujemy przede wszystkim uczniom!!! Dziękujemy rodzicom za wspieranie dzieci i nauczycieli ♥️. Ten sukces to efekt współpracy dzieci, nauczycieli i rodziców bo tylko razem możemy osiągnąć cel! Adam Rybotycki uzyskał 100% z  języka polskiego, 100%  języka  angielskiego  i 98% z matematyki , Tomasz Syrek 100% z języka  angielskiego. Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego 🤩🍀.
 

WAKACJE

ŻYCZYMY NASZYM UCZNIOM SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI.

Akcja “Aktywne Miasto”

Dyrekcja szkoły dziękuje uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły i przyjaciołom Jedynki za udział w rowerowej akcji „Aktywne Miasta”. Jednocześnie prosi się uczestników, którzy pozostali anonimowi, o kontakt z sekretariatem szkoły w celu dokonania końcowej klasyfikacji osób do przyznania nagród i podziękowań w określonych grupach, do dnia 16.07 br. do godz. 15.00.
Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 20 lipca br., a oficjalne wręczenie nagród nastąpi 1.09 br. podczas uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

BEZPIECZNE WAKACJE

Dzisiaj uczniowie klas 1-8 spotkali się z dzielnicowym, który przypomniał im, jak bezpiecznie przeżyć wakacje.

BEZPIECZNE WAKACJE

Nasi uczniowie zawsze pamiętają o bezpieczeństwie.

“Solidarnie, etnicznie-wspólnie!”

Uczniowie klas II uczestniczyli w ciekawych zajęciach projektowych “Solidarnie, etnicznie-wspólnie!”. Prowadzonych w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności, realizowanych przez uczestników Hufca Pracy 8-3 w Kędzierzynie-Koźlu. Dotyczyły one tematów tolerancji, akceptacji oraz mniejszości kulturowych i etnicznych z Kędzierzyna-Koźla.

WAKACJE W ZGODZIE Z PRZYRODĄ

Na lekcji geografii uczniowie rozmawiali o tym, jak spędzić wakacyjny czas w zgodzie z przyrodą. Oto efekty ich pracy.

Anna Jaksiewicz

KONKURS PLASTYCZNY – ROK POWSTAŃ ŚLĄSKICH

Wewnątrzszkolny konkurs na najlepszy plakat związany z Rokiem Powstań Śląskich ROZSTRZYGNIĘTY!
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło bardzo dużo prac z każdej klasy. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą historyczną. Zastosowali różnorodne techniki plastyczne.
Najlepsze prace reprezentujące daną klasę to:

Kl. 4 – praca Justyny Pawełkiewicz Kl. 6a – praca Wiktorii Górnik
Kl. 6b-praca Wiktorii Górnik
Kl. 6a-praca Wojciecha Wójcika
Kl. 7a- praca Ani Kubickiej Kl 7b-praca Magdaleny Kuli

Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody, a ich pracę zostały wyeksponowane na holu szkoły.

SŁONECZNA INSPIRACJA

Inspiracje Słońcem to VI edycja Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego. Nasi uczniowie stworzyli przepiękne słoneczne ujęcia.

Magdalena Kula

Bartosz Krowicki

Nadia Pierz

Alicja Woźniak

Weronika Kapłan

Tomasz Rozenbajger

Copyright © 2021 Psp 1. All rights reserved.
Wielkość czcionki
Wysoki kontrast