Samorząd

Przewodniczący: Natalia Biały

Zastępca: Klaudia Juźko, Hanna Bieszczad

Poczet Sztandarowy:

Daniel Robociński

Julia Wiechowska

Zuzanna Koenig

oraz

Filip Kolny

Antonina Kraska

Sara Kurowska

 

Opiekun Samorządu: pani Ewa Brzezińska-Zdyb i pani Estera Liebert-Kraska


Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego dobiegły końca. Dziękujemy wszystkim kandydatom za odwagę i zaangażowanie w przygotowanie kampanii wyborczych.

Przedstawiamy wyniki głosownia:

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Pani Ewa Brzezińska-Zdyb przy pomocy Pani Estery Liebert-Kraski.

Rzecznik Praw Ucznia: Krzysztof Bartoszek.

Przewodniczący szkoły: Natalia Biały (6a)

Zastępca przewodniczącego: Klaudia Juźko (6a), Hanna Bieszczad (4b)

Sztandar główny: Daniel Robociński (7a), Julia Wiechowska (5a), Zuzanna Koenig (5b).

Sztandar zastępczy: Filip Kolny (7a), Antonina Kraska (4a), Sara Kurowska (4b).

 Gratulujemy i życzymy powodzenia :).

WALENTYNKI

Tak Jedynkowicze obchodzili święto zakochanych, czyli Walentynki, przypadające co roku 14 lutego. W tym dniu Poczta Walentynkowa dostarczała listy uczniom, a kolor czerwony oraz serca były wszechobecne.

OTRZĘSINY

Dnia 27 września uczniowie z klasy IV a i IV b wzięli udział w otrzęsinach, podczas których zostali poddani próbom wysiłku umysłu i ciała przygotowanych przez samorząd uczniowski i Panią Małgorzatę Rudol. “Kociaki” musiały zmierzyć się, między innymi, z konkurencjami takimi jak: namalowanie portretu wychowawcy, wypisanie 10 prawdziwych informacji o szkole, nadmuchanie jak największej ilości balonów, czy pokonanie toru przeszkód. Otrzęsiny przebiegły w miłej i radosnej atmosferze. Uczniowie z klasy VII a pod przewodnictwem Pani Bernadety Golly oficjalnie przyjęli uczniów klas IV do starszej grupy wręczając im pamiątkowe dyplomy.

OBCHODY DNIA CHŁOPCA

Oto fotorelacja z biało-czerwonego Dnia Chłopca. Chcieliśmy połączyć tę ważną dla naszych chłopców uroczystość z upamiętnieniem setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Dlatego kolorami obowiązującymi wszystkich uczestników były barwy narodowe, a podczas wspólnych tańców odtwarzana była tylko polska muzyka. Samorząd Uczniowski zadbał o słodki poczęstunek oraz różne wesołe zabawy. Dziewczynki mogły także oddać swój głos w wyborach na Dżentelmena Jedynki😀, wkrótce poznamy wyniki głosowania.

Także w klasach świętowaliśmy Dzień Chłopca. Było chóralnie odśpiewane STO LAT, oryginalne wyzwania do pokonania przez naszych młodych Panów oraz okolicznościowe upominki 😃Dziewczynki stanęły na wysokości zadania i z ogromnym zaangażowaniem zaplanowały oraz przygotowały tę klasową imprezę.

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej właśnie okazji Samorząd Uczniowski zaprosił Jedynkowiczów do udziału w akcji FLAGA W MUFFINIE. Dziś można było nie tylko skosztować wyśmienitych wypieków, ale także popróbować swoich sił w mówieniu różnymi językami 😉 Śmiechu było przy tym co nie miara.
Loading...
Copyright © 2019 Psp 1. All rights reserved.
Wielkość czcionki
Wysoki kontrast