Samorząd

Opiekun Samorządu: pani Ewa Brzezińska-Zdyb


OBCHODY 79 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

Dnia 1 września 2018 roku w parku Pojednania w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się uroczyste obchody upamiętniające wydarzenia, konflikt w których śmierć poniosło miliony ludzi pozostawił trwały ślad w historii Polski.

Pod pomnikiem ofiar II wojny światowej przedstawiciele między innymi władz miejskich, szkół czy służb mundurowych złożyli wiązanki kwiatów. Na uroczystości nie zabrakło również Sztandaru naszej szkoły.

Światełko pamięci

Przez ostatnie dni w naszej szkole trwała akcja ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, którą przygotowali przedstawiciele S.U., którzy zbierali wśród uczniów znicze. Każdy chętny mógł przynieść lampion, który w najbliższych dniach zapłonie na którymś z opuszczonych grobów na znajdującym się w pobliżu szkoły cmentarzu. Wszystkim osobom, które włączyły się do tego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy.

 

 

Szalony piątek

Mimo mgły gęstej jak mleko w naszej Jedyneczce od rana było dziś kolorowo i radośnie. A wszystko za sprawą włożonych przez uczniów i nauczycieli przeróżnych, czasem bardzo zabawnych okularów. Dzisiaj bowiem przypada kolejny Szalony Piątek, czyli akcja, której pomysłodawcą jest nasz Samorząd Uczniowski 😃 Pozdrawiamy wszystkich Okularników.

 

Święto Komisji Edukacji Narodowej

 

Z okazji ŚWIĘTA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ Samorząd Uczniowski przygotował dla całej społeczności szkolnej życzenia oraz oryginalny happening pod hasłami Słodki Cukierek dla Nauczycielek i Słodka Chwila dla Szkolnego Pupila. Przedstawiciele S.U. odwiedzali klasy z transparentami i koszykami pełnymi słodkości.

Szalone piątki

Samorząd Uczniowski ogłosił akcję „Szalone piątki”. W każdym miesiącu jeden piątek będzie dniem wyjątkowym. Pierwszy Szalony Piątek już za nami. Był to Dzień Koszuli w Kratkę.

Copyright © 2023 Psp 1. All rights reserved.