Aktualności biblioteka

Jak czytaliśmy we wrześniu?

W bibliotece trwa comiesięczny konkurs na najlepszego czytelnika i najlepiej czytającą klasę Minął pierwszy miesiąc nauki, pora na pierwsze podsumowanie. We wrześniu najwięcej książek przeczytała klasa III c.

 

W klasyfikacji indywidualnej triumfowała Angelika Giża z klasy III c. Na drugim miejscu uplasowała się Magdalena Kula z klasy IVb. Gratulujemy!!!

Niestety nie wszyscy odnaleźli drogę do biblioteki po wakacjach. Przypominam, że czekają na Was tam stęsknione książki. 

 

Nowości w szkolnej bibliotece

Witam Was jesiennie w nowym roku szkolnym. Zakończyłam wszelkie prace związane z podręcznikami i nareszcie biblioteka jest dostępna dla Was. Pogoda za oknem typowo książkowa, więc zapraszam po książki. Aktualne godziny pracy biblioteki wiszą na drzwiach wyjściowych prowadzących do świetlicy oraz na stronie pod tym linkiem

Przypominam o konieczności zwrotu książek wypożyczonych na wakacje – niestety nie wszyscy jeszcze oddali wypożyczone pozycje. 

W czasie wakacji zostało zakupionych bardzo dużo nowości w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Są to książki, na które głosowaliście w ubiegłym roku. Szczegółowy spis znajdziecie w katalogu online w zestawieniu „Nowości 2017/2018”, albo po prostu klikając na obrazek poniżej.

 

 

Copyright © 2022 Psp 1. All rights reserved.