aktualności

Podaruj książkę szkolnej bibliotece

W imieniu wszystkich czytelników chciałabym serdecznie podziękować dzieciom, które podarowały bibliotece swoje książki. Są już wpisane i możecie je wypożyczać. Jednocześnie przypominam. Jeżeli macie w domu książki, które są już Wam niepotrzebne, spytajcie rodziców, czy możecie przynieść je do szkoły i podarować bibliotece. Na pewno inne dzieci chętnie je przeczytają.

EKOFerie w Bibliotece Miejskiej

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia w czasie ferii zimowych. Proszę kliknąć w obrazek, żeby powiększyć.

Zawody mikołjkowe

13 grudnia 2019 r. uczniowie klas 3 wzięli udział w Mikołajkowych Zawodach w Pływaniu. Nasza szkołę reprezentowało 5 dziewczynek i 6 chłopców. Walczyli o mistrzostwo szkoły. I miejsce zajęli Karolina Osińska i Remigiusz Migocz, II miejsce Lena Sydor i Stanisław Góra, a III miejsce  Oliwia Naus i Filip Maćków. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Zielińska

Najlepsi czytelnicy grudnia

W grudniu najwięcej książek przeczytała klasa 4 b. Gratulujemy!

 

Ranking indywidualny

 

  1. Magdalena Kula kl 5b
  2. Igor Murawski kl. 1b
  3. Aleksandra Rybotycka kl 1b
    Angelika Giża kl 4b
    Martyna Łoboda kl. 5a
    Tomasz Kałuża kl. 4b

 

 

Jasełka

21 grudnia w naszej szkole klas 6 a wprowadziła wszystkich w atmosferę Świat Bożego Narodzenia. Przybliżyła biblijną historię narodzin Jezusa. W tym dniu wszystkie klasy zorganizowały wigilię klasową.

DZIĘKUJEMY

Serdecznie Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbył się w naszej szkole 13 grudnia 2018 roku. Podczas jego trwania mogliśmy posmakować ciepłego bigosu oraz przepysznego grzańca. Nie zabrakło także ślicznych ozdób bożonarodzeniowych oraz koncertu kolęd w wykonaniu naszych uczniów, pod przewodnictwem Pani Marioli Świąder, który wprowadził nas w klimat nadchodzących świąt.
Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia.
Jest taka moc, co smutek w radość przemienia.
Jest taka siła, co spełnia marzenia.
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy


Samorząd Uczniowski 

 

Copyright © 2024 Psp 1. All rights reserved.