PRZYJACIELE JEDYNKI

W dzisiejszym świecie, gdzie codziennie zmagamy się z wieloma wyzwaniami, łatwo zapomnieć o wyrażaniu wdzięczności dla ludzi i sytuacji, które wpłynęły pozytywnie na nasze życie. Niezmiernie nam miło zaliczyć w poczet Przyjaciół Jedynki osoby i firmy, które wsparły organizację Festynu Rodzinnego, a także na co dzień niosą pomoc szkole:

• Pani Grażyna Wędłowska
  • Adam Szałaj Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
  • ETQA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
  • PHU „Czarny” Krzysztof Gawlik
  • Salon Optyczny KOPANIECCY
  • Firma ANGRA
  • Firma FLUKAR
  • Wolontariat Pracowniczy GRUPY AZOTY
  • Tratoria da Stella
  • Biuro rachunkowe ABAKUS
  • OSP Raszowa

Często trudno znaleźć właściwe słowa, aby oddać to, co czujemy i jak bardzo doceniamy Waszą pomoc. Dziękujemy za Waszą życzliwość i zaangażowanie, za poświęcony czas oraz otwartość wobec potrzeb dzieci. Wasz wkład w funkcjonowanie szkoły jest bezcenny. Dzięki Wam po raz kolejny udowadniamy, że praca zespołowa to paliwo, które pozwala zwykłym ludziom na osiąganie niezwykłych rezultatów.

Podobno trudno jest znaleźć przyjaciela o złotym sercu. Jedynka w takim razie ma wielkie szczęście! Dziękujemy!