BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA DZIECI

Już 1 sierpnia wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania

zapisy na „Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce ruszają już 1 sierpnia 2023. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

“Koduj z Gigantami: W krainie Przyszłości” to już 13. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem motywem przewodnim będzie Sztuczna Inteligencja! Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 7 do 18 lat do Krainy AI, gdzie będziemy uczyć programować sztuczną inteligencję i nie tylko!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 26 sierpnia do 1 października 2023 roku. W Kędzierzynie -Koźlu warsztaty odbędą się przy ulicy Jana Pawła II 27 (budynek kina Chemik ) pokój 28 w dniach 9 do 10 września 2023 roku, oraz w dniu 30.09.2023 w Miejskiej Bibliotece Publicznej adres Rynek 3. Prosimy o poinformowanie rodziców o tej akcji za pomocą e-dziennika oraz umieszczenie informacji na stronie internetowej szkoły oraz na profilu szkoły na Facebooku. Impreza została objęta patronatem honorowym Pani Prezydent Miasta Kędzierzyna- Koźla oraz Starosty Powiatu Kędzierzyńsko -Kozielskiego.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie:

https://www.kodujzgigantami.pl