POMOCNE DŁONIE I SERCA

Żaden człowiek nie jest samotną wyspą ani żadna szkoła nią nie jest. Bez zaangażowania i współpracy wszystkich grup tworzących społeczność szkolną nie byłby możliwy rozwój placówki. Bardzo się cieszę, że w to wspólne budowanie JEDYNKI, tak mocno zaangażowali się rodzice uczniów. Dziękuję za okazaną pomoc i wszelkie przejawy życzliwości. Bez Was drodzy Rodzice, bez Waszej bezinteresownej pracy, bez Waszych pomysłów oraz inicjatyw nie udałoby się osiągnąć tak wiele.
Na szczególne podziękowania zasługują wszyscy Rodzice, którzy współorganizowali nasz szkolny festyn jesienny a także osoby, które przyczyniły się do wzbogacania bazy materialnej Jedynki. Dziękuję serdecznie panom Radosławowi Mgłowskiemu i Januszowi Bojarskiemu za wykonanie z drewnianych palet podwójnych siedzisk, które stanowią zalążek przyszłej „zielonej klasy”. Dziękuję panu Januszowi Krasce, który położył na ścianie naszego Cichego Zakątka piękną fototapetę, która upiększa miejsce do relaksu dla starszych uczniów. Szczególne podziękowania składam pani Małgorzacie Migocz, dzięki której mamy w szkole bardzo dużo nowych mebli, stołów, krzeseł i które, wiem to na pewno, posłużą uczniom i nauczycielom przez wiele lat. Wyrazy podziękowania dla rodziców, którzy poświęcili swój czas i wysiłek, aby przetransportować meble do naszej Jedynki.
Te wszystkie działania bardzo korzystnie wpływają na nasze dzieci. Są dla nich wspaniałym przykładem pracy dla wspólnego i większego dobra. Dlatego jeszcze raz gorąco dziękuję Państwu za poświęcony szkole czas i okazane serce.
Katarzyna Czapla
dyrektor