Już dziś startuje Europejski Tydzień Ruchu – #MOVEWeek! 🎉Nasza szkoła także podjęła także podjęło tegoroczne wyzwanie #MOVEWeekPoland2024.

Świętowania ciąg dalszy
Naszą szkołę odwiedziła dziś niezwykła osoba – utytułowana biegaczka, uczestniczka wielu maratonów na całym świecie, reprezentantka Polski na Olimpiadzie w Atenach, a co najważniejsze absolwentka JEDYNKI, pani Grażyna Syrek.

Pani Grażyna opowiedziała Jedynkowiczom o swojej sportowej pasji, o swojej drodze do sukcesu. Jak z naszej maleńkiej szkoły wyruszyła w wielki świat.

Po spotkaniu na sali gimnastycznej absolwentka na boisku szkolnym poprowadziła wspólną rozgrzewkę. Następnie rozpoczął się Jedynkowy Maraton #MOVEWeekPoland2024 , w którym udział wzięły wszystkie klasy. Uczniowie wzięli udział w Jedynkowym Maratonie, wspólnie z naszą absolwentką, byłym sportowcem, uczestniczką Olimpiady w Atenach w maratonie. Jedynkowicze biegali jak najdłużej. Ok 60 osób biegało bez przerwy 30 minut, co stanowi 1/3 społeczności uczniowskiej. Zwycięzcy otrzymali medal i słodki upominek, a pozostali uczestnicy pamiątkowy dyplom.