DZIEŃ DZIECKA

Tego jeszcze u nas nie było!!! Nasza sala gimnastyczna zamieniła się na jeden dzień w prawdziwą Hells Kitchen! A wszystko za sprawą niecodziennego gościa, który zawitał w progi Jedynki. Odwiedził nas sam Witek Mondry, zwycięzca ósmej edycji programu kulinarnego HK. Z okazji obchodów szkolnego Dnia Dziecka Witek ugotował wraz z uczniami pyszne potrawy.
Były to naleśniki polskie i francuskie, do których przygotował pyszną domową nutellę z awokado i orzechów laskowych oraz konfiturę truskawkową. Starsi uczniowie mieli możliwość skosztować prawdziwego węgierskiego gulaszu gotowanego w kociołku na żywym ogniu.
Witek odpowiedział na wiele pytań zadawanych przez Jedynkowiczów, opowiedział o swojej pasji do gotowania oraz o drodze do sukcesu. Bardzo dziękujemy naszemu gościowi, że poświęcił swój czas, aby się z nami spotkać. Dzisiejsze wydarzenie mogło mieć miejsce dzięki Stowarzyszeniu POD PRĄD, z którym nasza szkoła realizuje wspólny projekt edukacyjny.
Ale to nie koniec atrakcji!!! Nasze dzieci spędziły aktywnie czas na potyczkach sportowych oraz na wspólnych wyjściach z wychowawcami. Ponadto każdy uczeń otrzymał dziś popcorn i watę cukrową. Był to dzień pełen zabawy, radości i smaków.