Trzecie Święto Pieczonego Ziemniaka

Festyn uświetniły występy naszych uczniów. Był taniec irlandzki, grecka zorba oraz pokaz francuskich postaci z bajek. Nie zabrakło także mody ziemniaczanej, ziemniaczanych konkursów oraz konkurencji sportowych. Do tego muzyka i tańce!
Dziękuję Radzie Rodziców oraz wszystkim Jedynkowym Mamusiom i Tatusiom, że włączyli się w organizację tego ziemniaczanego święta. Dziękuję sponsorom, którzy niezmiennie wspierają nasze przedsięwzięcia. Dziękuję wszystkim nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym, którzy zawsze stają na wysokości zadania – jesteście niezastąpieni.
Wasza dyrektor
Katarzyna Czapla