„Mali a wielcy”

W dniu 26 października przedstawiciele klas trzecich i czwartych mieli okazję uczestniczyć w konkursie organizowanym przez panie Bożenkę i Anię z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej Nr 15. Rankiem wyruszyliśmy do Kłodnicy….pełni niepewności …wiedzieliśmy, że jedziemy na I konkurs pod nazwą „Logiczna główka”. Dotarliśmy…zostaliśmy bardzo miło przywitani przez panią dyrektor i przesympatyczne panie…oczywiście nie zabrakło poczęstunku i atmosfery życzliwości. I też mamy sukces!!! Nasi uczniowie zajęli całkiem niezłe miejsca!!! Dawid Wiśniewski -II miejsce w kategorii klas III i Martyna Łoboda III miejsce w kategorii klas IV. Gratulujemy!!! Za rok jedziemy!!! Dziękujemy i pozdrawiamy przemiłe panie z Kłodnicy:)