PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Oj działo się dziś u nas działo!

Najpierw w naszych klasach wylądowały prawdziwe kosmitki, które przejęły rolę Marzanny i razem z nami postanowiły przywitać Wiosnę. Firma BERGER podarowała nam mnóstwo śrubek, nakrętek, kołków, z których Jedynkowicze podczas kreatywnych warsztatów wykonali prawdziwe kosmiczne roboty. Po klasowych poczęstunkach udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie czekała na nas pani Mariola Świąder z wiosennymi konkursami. Był pokaz mechanicznych Marzan, wesołe wierszyki, szranki sportowe, a nawet żywe rzeźby, które stworzyli sami uczniowie. Było tak radośnie i gwarnie, że wiosna nie mogła  nie obudzić się z zimowego snu i nie przyjść do naszej szkoły. Jej przybycie potwierdziły promienne słoneczne, które cudownie zaświeciło w to cudowne przedpołudnie.