Międzyświetlicowy turniej warcabowy

25 kwietnia odbył się MIĘDZYŚWIETLICOWY  TURNIEJ WARCABOWY. Rozgrywki warcabowe są organizowane w naszej szkole już po raz dziesiąty. W rym roku do turnieju przystąpiły następujące szkoły PSP 1, PSP 6, PSP 12. Wszyscy byli świetnie przygotowani. Skupienie towarzyszyło każdej partii. Przed i po zakończeniu rozgrywki uczestnicy podawali sobie dłoń. Zwycięscy otrzymali dyplomy i puchary.

W kategorii klas I: I miejsce zajął Wojciech Nowak  PSP12, II miejsce Tymoteusz Kraska PSP1

W kategorii klas II: I miejsce zdobył Kamil Cal PSP6, II miejsce Dawid Dziuba PSP12, III miejsce Patryk Cal PSP6

W kategorii klas III: I miejsce zdobyła Patrycja Lubecka PSP6, II miejsce Paweł Buczkowski PSP1, III miejsce Oskar Moszyk PSP12