Rodzinny rajd rowerowy

W sobotni ranek uczniowie klasy 5a wraz ze swoimi rodzicami wzięli udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym z okazji Tygodnia Ekologicznego przez ich panią wychowawczynię. Pogoda i humory dopisały. Miejscem docelowym było leśne jeziorko w Miejscu Kłodnickim. Jedynkowicze wzięli udział w zajęciach przyrodniczych przygotowanych dla nich przez zaprzyjaźnionych członków Sekcji Karpiowej AZOTY. Dzieci odkrywały tajemnice bobrów, nietoperzy i oczywiście karpi. Jednemu z nich nadano nawet znaczące imię Jedyneczka 😉. Był też czas na wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Na piątoklasistów czekała również słodka niespodzianka – przepyszne naleśniki z dżemem przygotowane przez Panią Agnieszkę, członkinię Sekcji Karpiowej. Dzieci i rodzice doskonale bawili się na łonie przyrody w tę ostatnią letnią sobotę. W tym miejscu dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji naszego rodzinnego pikniku.