Wielka świateczna niespodzianka

W ten „mikołajkowy” dzień w naszej świetlicy zjawili się niespodziewani goście. Wraz z naszym długoletnim przyjacielem szkoły, panią Zofią Zimowską zawitali do nas państwo Aleksandra i Sebastian Niejadik. w trakcie spotkania dowiedzieliśmy się, że pani Aleksandra podobnie jak pani Zofia jest absolwentką naszej szkoły. W porywie serca wraz ze swoimi dziećmi postanowili przygotować świąteczne upominki i odwiedzić miejsce, które zajęło tak ważne miejsce w ich życiu. Przyjechali do nas z Niemiec, spod urokliwych Alp. Dzieci przywitały gości jak przystało piosenką. Podjęły różne zobowiązania: „być grzecznym”, „pomagać mamie”, „zrobić coś dla kogoś, kogo nie bardzo się lubi”, i wiele innych. Upominki sprawiły świetliczakom dużo radości. Uśmiechom i zabawie nie było końca. Na pamiątkę tak miłego spotkania wręczyliśmy gościom klika prac plastycznych. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.

Mariola Świąder