ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy PSP nr 1, Rodzice i Wy drodzy Uczniowie!

Okres świąteczny skłania zawsze  do refleksji. Czas Bożego Narodzenia, to czas spotkania z bliskimi, czas kiedy doceniamy obecność drugiego człowieka. Obecność drugiego człowieka doceniamy w tych czasach szczególnie. Ten rok szkolny znów jest inny, lekcje online powodują, że żyjemy na odległość. Nie było nam dane spotkać się wspólnie przy okazji Jasełek.
Ale czas świąt Bożego Narodzenia, to czas nadziei na lepsze jutro, oby jej nigdy nie zabrakło, czas optymizmu, którego Wam wszystkim życzę.
Życzę Wam, abyście odświętnie ubrani, w uroczystym nastroju, usiedli razem z najbliższymi do świątecznie przygotowanego stołu wigilijnego, bez pośpiechu, ciesząc się rodzinnym ciepłem i miłością. Zapomnijmy choć na chwilę o trapiących nas troskach, o trudnościach z jakimi się borykamy, cieszmy się spokojem, tym, że życie na chwile zwalnia tempa. Bądźmy radośni i obdarowujmy siebie wzajemnie  uśmiechem i ciepłem.
Tym, którzy czekają na narodziny Jezusa Chrystusa życzę błogosławionych świat,
a wszystkim życzę zdrowia, satysfakcji z własnych dokonań, motywacji do działania i samych pomyślnych dni w nadchodzącym Nowym Roku 2021.

Z nadzieją na jeszcze lepsze jutro

Katarzyna Król
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu