SZKOLNE WALENTYNKI

W piątek 12 lutego dominował w szkole  kolor czerwieni, a to wszystko za sprawą św. Walentego. Dzień przepełniony był atmosferą miłości i przyjaźni. Klasy i korytarze dekorowały czerwone i różowe serduszka, a stroje również dopasowane były do okoliczności. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi. Z okazji święta zakochanych,  zorganizowany został konkurs na najpiękniejsze życzenia walentynkowe. Uczniowie zaangażowani w przygotowanie kartek walentynkowych zostali otrzymali zdrowe przekąski. Uczestnicy konkursu otrzymają małe upominki. Z okazji Walentynek wszystkim – nie tylko zakochanym życzymy sympatii i dużo miłości!

Ewa Brzezińska – Zdyb