UNIQA-ubezpieczenie NNW dzieci/młodzieży do samodzielnego zakupu przez internet

Dzień dobry
W  związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zwracam się z prośbą o umieszczenie linku na Państwa stronie internetowej, do oferty ubezpieczenia NNW szkolnego w firmie UNIQA. Do wyboru dostępne są cztery warianty ubezpieczenia dzięki czemu Rodzic/Opiekun dziecka  może dopasować zakres ubezpieczenia do swoich potrzeb. Zakres ubezpieczenia obejmuje uprawianie sportów bez dodatkowej składki.

Polisę można zakupić już od 32 zł za cały rok. Poniżej znajduje się link, który bezpośrednio przekieruje Rodzica/Opiekuna  na stronę gdzie można zakupić ubezpieczenie w ciągu zaledwie kilku minut bez wychodzenia z domu. Korzystając z poniższego linka uzyskuje się rabat w wysokości 10% na zakup ubezpieczenia dla dziecka – wystarczy użyć kodu:SZKOLNE10

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą, a jeśli pojawią się pytania  zapraszam do bezpośredniego kontaktu:

Biuro  UNIQA – 91 433 63 77

Tomasz Leśkiewicz – 605 548 598