OSTATNIE POŻEGNANIE

🖤 Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci SZ.P. Danuty Pustelnik byłego Dyrektora Szkoły, wieloletniego pracownika naszej szkoły, znakomitego nauczyciela matematyki i wychowawcę!

Danusiu nauczyłaś Nas -współpracowników- rzetelności, pracowitości, obowiązkowości, zawsze szukałaś pozytywnych rozwiązań ……. choć czasem nie było łatwo….
Rozwinęłaś wiele talentów matematycznych, dzięki Tobie wielu uczniów odkryło, że matematyka to tzw. „łatwizna”, byłaś wychowawczynią wielu klas i wykazywałaś się ogromną cierpliwością i życzliwością….. Nigdy Cię nie zapomnimy. Twoje koleżanki i koledzy z pokoju nauczycielskiego, Dyrekcja Szkoły oraz byli uczniowie. Spoczywaj w pokoju.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.