Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich osób tworzących szkołę: uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców. Dlatego w naszej Jedynce bardzo uroczyście obchodziliśmy 14 października. Był apel przygotowany przez uczniów klasy 4a pod czujnym okiem pana Krzysztofa Bartoszka, były kwiaty, słodkości i moc życzeń dla całej szkolnej społeczności oraz dla zaproszonych gości – emerytowanych pracowników PSP nr 1, którzy sercem są zawsze z nami. Pani dyrektor, Katarzyna Czapla, podziękowała zebranym za trud codziennej pracy. Nazwała pracę nauczycieli powołaniem i podziękowała pedagogom za ich zaangażowanie w kształtowaniu młodych ludzi, życząc jednocześnie nieustającego entuzjazmu i radości z wypełniania swoich obowiązków.