Kolejny sukces językowy

III miejsce Emilii Treli w IV Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego „SPELLING BEE” dla klas VI🥇

21 listopada 2022 roku w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego dla klas 6 „Spelling Bee”, którego jesteśmy współorganizatorami. Uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani i potrzeba było przeprowadzić klika dodatkowych rund, aby wyłonić zwycięzcę. W konkursie wzięli uczniowie klas szóstych szkół podstawowych z naszego miasta. Naszą Jedynkę reprezentował także Michał Jabłoński, który również był znakomicie przygotowany.
Celem tego konkursu jest doskonalenie ortografii języka angielskiego oraz poznawanie nowego słownictwa. By wygrać konkurs, wzorowany na amerykańskim „The Scripps National Spelling Bee”, uczniowie musieli wykazać się bezbłędną znajomością alfabetu. Laureaci otrzymali bony książkowe, a każdy uczestnik dyplom oraz drobny upominek.
Brawo dla Emilki Treli oraz Michała Jabłońskiego!!!!👏
Gratulacje!!!!!!!👍