Jak ten czas szybko leci!

Uczniowie PSP 1 zebrali się dzisiaj na apelu, by podsumować pierwsze półrocze roku szkolnego 2022/2023. Minęło już ponad cztery miesiące nauki i przyszedł czas na wyróżnienia. Pani dyrektor, Katarzyna Czapla, wyczytała i nagrodziła dyplomami wszystkich uczniów klas 1-8, którzy swoją ciężką pracą i bardzo dobrym zachowaniem przyczynili się do sukcesu naszej szkoły. Najwyższą średnią w szkole, czyli 4,7 uzyskała klasa 4b – wielkie brawa Czwartacy. Gromkimi oklaskami nagrodzone zostały osoby, które reprezentowały Jedynkę w różnego typu konkursach i zawodach sportowych, a także dziewczęta pracujące na rzecz wolontariatu szkolnego oraz członkinie zespołu tanecznego „Romski taniec”.
Kochani Uczniowie tak trzymać!!!
Życzymy Wam powodzenia w drugim półroczu, ale najpierw radosnego i bezpiecznego odpoczynku podczas zbliżających się wielkimi krokami ferii zimowych.