DZIEŃ OTWARTY

8 marca późnym popołudniem Jedynka otworzyła swoje podwoje dla potencjalnych pierwszoklasistów. Dzieci wraz z rodzicami mogły poznać budynek szkoły oraz uczniów i nauczycieli. Pani dyrektor Katarzyna Czapla, przywitała gości i przedstawiła ofertę edukacyjną placówki. Następnie drugoklasiści przedstawili swoją uwspółcześnioną wersję baśni o Kopciuszki. W klasach czekały na dzieci ciekawe zajęcia z fizyki i chemii, zajęcia językowe oraz rozwijające kreatywność. Rodzice mogli skosztować pysznych wypieków naszych pań i napić się aromatycznej kawy, a maluchy poczęstować watą cukrową własnoręcznie przygotowaną przez naszego pana Mirosława. Po uczcie dla podniebienia dzieci mogły spalić kalorie uczestnicząc w zabawach sportowych na sali gimnastycznej. W tym miejscu dziękujemy wszystkim, którzy tak aktywnie włączyli się w organizację Dnia Otwartego.