ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

29 maja 2024 r. nasi uczniowie reprezentowali naszą szkołę na Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych. Startowało ok. 300 zawodników z całego powiatu w kategorii Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Jedynkowicze zaprezentowali się znakomicie. W Igrzyskach Dzieci w pchnięciu kulą Igor Skoberla zdobył 🥇 miejsce, a Stanisława Madejowicz 🥈 miejsce, co dało im awans na zawody wojewódzkie. Znakomicie zaprezentowali się pozostali zawodnicy w skoku w dal Magdalena Długosz 4 miejsce, Jakub Żak 7 miejsce. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegu na 1000m Remigiusz Migocz zajął 5 miejsce, Robert Witkowski 6 miejsce w skoku w dal. Pozostali uczestnicy dali z siebie wszystko i zaprezentowali się jak najlepiej.
Gratulujemy 👏 wszystkim i życzymy dalszych sukcesów 🥳.