ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI

Cała społeczność Jedynki uczestniczyła dziś w pięknym apelu upamiętniającym rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie z klasy 3a pod kierunkiem pani Ireny Markwicy przygotowali wzruszający montaż słowno-muzyczny. Wszystkich nas zachwycił taniec z polską flagą. Wielkie brawa Dziewczynki! Głos zabrała również pani dyrektor, Katarzyna Czapla, która podziękowała małym artystom za występ. Pozostałym uczniom przypomniała natomiast, że to właśnie oni są przyszłością naszego kraju i że to od nich zależy, jak będzie w przyszłości nasza Ojczyzna. Na koniec odczytała podziękowania dla szkoły wystosowane przez marszałka województwa opolskiego, pana Andrzeja Bułę, za pielęgnowanie pamięci o Powstańcach Śląskich, dzięki którym ta ziemia dziś może nazywać się Polską.

HYMNN POLSKI 11:11